O FIRMIE

Firma z rodzinną tradycją i wizją przyszłości.

 

Założone w 1945 roku w Zurychu przez Armin Kündig przedsiębiorstwo, dało podwaliny dla firmy, która od tego czasu stała się wiodącym producentem szlifierek na świecie.

Dziś Kündig AG z siedzibą główną w Zurychu (Wetzikon)/Szwajcaria, posiada wiele firm partnerskich oraz własnych filii w Niemczech, Francji, Anglii, Austrii i Polsce tworzących ogólnoświatową sieć sprzedaży i serwisu. Produkcja odbywa się w dwóch oddziałach: Wetzikon (zdjęcie górne) oraz Gotha /Niemcy (zdjęcie dolne)

Kündig AG zachowało swój charakter jako firma rodzinna. Wszystkie akcje są w posiadaniu rodziny, a firma jest zarządzana przez dwóch braci: Hansruedi Kündig oraz Stephan Kündig.

 

„Inwestowanie w nowe technologie i innowacyjne rozwiązania, jest stworzeniem bazy dla przyszłości. Im bardziej solidna podstawa, tym bardziej spektakularny wynik. W związku z tym coraz więcej klientów decyduje się uwierzyć w jakości marki Kündig. Ich zaufanie nas zobowiązuje.”

Hansruedi Kündig

 

„Pełna uwaga naszych konstruktorów jest ukierunkowana na niezawodność i prostotę obsługi, ponieważ ostatecznym sędzią doskonałości technicznej naszych maszyn jest klient.”

Stephan Kündig

 

Portfolio 2017