ŁATWOŚĆ UŻYCIA

Komfort obsługi

1. Wybierz operację szlifowania
2. Uruchom agregat szlifujący
3. Aktywuj tryb Enormatic
Teraz obrabiany przedmiot można umieścić na stole roboczym. Grubość jest mierzona automatycznie, lekkim ruchem pchnij przedmiot i rozpoczyna proces szlifowania. Dzięki tej wygodnej obsłudze, codzienna praca staje się przyjemnością i jest perfekcyjnie wykonana.

  •   
 
 

Ręczna bezstopniowa korekta nastaw

W celu udoskonalenia procesu szlifowania, w przypadku obróbki skomplikowanych elementów, aby nie dokonywać korekt w całym procesie szlifowania danego detalu, można płynnie regulować nastawy w dowolnym momencie procesu. Za pomocą zaledwie 3 ergonomicznie rozmieszczonych przycisków operacyjnych można łatwo w czasie rzeczywistym (bez wywoływania menu) dostosować  następujące parametry:

  • wyregulować bezstopniową prędkość pasa

  • wyregulować bezstopniową prędkość posuwu

  • zatrzymać i zwolnić pas

  • bezstopniowo regulować wielkość zbieranego naddatku

  • automatycznie zapisać aktualne ustawienie

 
1. Analog-stick
2. Smart-Select
3. Speed-Select

Przyciski szybkiego uruchomienia

Dla trudnych i powtarzalnych operacji szlifowania, na przykład szlifowanie lakieru czy kleju, zaleca się zapisywanie ustawień i instrukcji na ekranie roboczym. W ten sposób za pomocą jednego przycisku na ekranie, możemy przywołać wszystkie początkowe instrukcje i nastawy przypisane do obróbki danego elementu i wysłać je do urządzenia.

Wybór agregatów, wielkość usuwanego naddatku, prędkości posuwu, są następnie przywracane z zapisanych parametrów. Dodatkowo wyświetlane są funkcje, takie jak stan stołu podciśnieniowego lub odciągów. Jednocześnie pojawi się ekran Praca z informacjami o wszystkich ustawieniach.

Ekran wyboru

  Ekran pracy